Датчик відчинення / зачинення вікон і дверей з сенсором удару і нахилу Ajax DoorProtect Plus (white) для системи охоронної сигналізації.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Даний датчик призначений для організації ефективної охоронної сигналізації всередині приміщення. Захищає від вторгнення через двері і вікна. Реагує на відчинення, зміну кута нахилу і удари. Використовується в приватних домоволодіннях, офісах, бізнес-центрах, готелях, магазинах, супермаркетах, паркінгах, СТО, автомийках, складських комплексах та інших підприємствах.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДАТЧИКА Ajax DoorProtect Plus
Дальність близько 1200м на відкритому просторі
Частота 868-868,6 МГц
Поріг спрацьовування геркона - 1 см (малий магніт) і 2 см (великий магніт)
Поріг спрацьовування датчика нахилу - більше 5°
Чутливість, що налаштовується, до ударів (3 рівня)
Двосторонній зв'язок з централлю Ajax Hub
Вхід для підключення зовнішнього датчика
НАДІЙНІСТЬ
Англійський геркон. Не залипає, відпрацьовує більше 1 000 000 відчинень
Шифрування повідомлень і захист від підробки
Захист тампером від розкриття
Віддалене тестування якості зв'язку та зони виявлення при встановленні
ТРИВАЛІСТЬ РОБОТИ
Адаптивне регулювання потужності передачі - чим ближче датчик до централі, тим менше енергії витрачає
Передвстановлена батарея типу CR123A, 3В
Тривалість роботи при щохвилинних пінгах - до 5 років
Встановлення Ajax DoorProtect Plus (white)
Два варіанти магніту - для паралельного і перпендикулярного встановлення
Потужний магніт, який спрощує встановлення на поверхню зі зміщенням
Встановлення на смарт-кріплення без розбирання датчика
Підключення в один клік за допомогою QR-коду
КОМПЛЕКТАЦІЯ
DoorProtect Plus
Елемент живлення CR123A (встановлено)
Великий магніт
Малий магніт
Виносна клема
Монтажний комплект
Коротка інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна відстань між датчиками та централлю | 1200 м |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Склад, виробництво |
| Об'єкт детекції | Вібрація |
| Живлення | Літієва батарея |
| Робоча вологість | до 80% |
| Робоча температура | -0 °C ~ +50 °C |
| Робоча напруга | 3 В |
| Розміри | 20 х 90 мм |
| Тип | Бездротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Колір | Білий |
| Частота передавання | 868 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 809 ₴




