MotionProtect Curtain
Датчик руху з вузьким кутом огляду для приміщень. Охороняє вікна, двері та цінності
Надійний захист периметра приміщення
В будинку
З датчиком Motion Protect Curtain ви зможете поставити периметр будинку під охорону і при цьому спокійно пересуватися всередині. У разі проникнення система підніме тривогу і викличе патруль охоронної компанії.
В гаражі
Злодії не пролізуть через гаражні ворота непоміченими, коли на сторожі Motion Protect Curtain. Датчик-штора буде працювати, навіть якщо приміщення промерзне до -10°C.
В музеї
Відвідувачі виставки можуть спокійно переміщатися по залу. Але якщо вони зайдуть за огорожу або протягнуть руку до предмету мистецтва — підніметься тривога.
В квартирі з тваринами
При правильній установці Motion Protect Curtain забезпечить надійний захист і не буде реагувати навіть на сенбернара.
Унікальна оптична система
Для MotionProtect Curtain ми розробили оптичну систему з двох інфрачервоних сенсорів і багатогранного дзеркала. Завдяки їй датчик отримує в 2 рази більше інформації про те, що відбувається в охоронюваній зоні і моментально реагує на появу людини.
Вчасно виявляє загрозу
Не має значення, з якою швидкістю рухається зловмисник: біжить або крадеться. Як тільки він потрапляє в поле зору MotionProtect Curtain, датчик аналізує сигнали двох PIR-сенсорів і моментально повідомляє про проникнення.
Надійна технологія радіозв'язку
MotionProtect Curtain підтримує радіозв'язок з хабом на відстані до 1700 метрів. Двосторонній протокол Jeweller захищає передані дані шифруванням. А в разі перешкод або при спробі глушіння система безпеки переходить на вільну радіочастоту, сповіщаючи вас і охоронну компанію.
Встановлюється за 2 хвилини
MotionProtect Curtain підключається до системи безпеки в мобільному додатку Ajax: скануєте QR-код, додаєте датчик в кімнату - і можете приступати до монтаж
Технічні параметри
Класифікація: сповіщувач охоронний оптико-електронний радіоканальний
Тип датчика Безпроводовий
Дальність виявлення руху Від 6 до 15 метрів (залежно від налаштувань)
Використання Тільки в приміщенні
Сумісність Працює з Hub, Hub Plus, Hub 2 і ReX
Чутливий елемент Два PIR-сенсора
Час доставки сигналу тривоги 0,15 секунд
Кут огляду По горизонталі-6° По вертикалі-90°
Чутливість Настроюється, 3 рівня
Рекомендована висота установки 2,4 метра
Живлення Елемент живлення: батарея CR123A
Напруга живлення: 3 В
Термін роботи від батареї - до 3 років
Радиопротокол Jeweller
Дальність зв'язку з датчиками - до 1700 м на відкритому просторі
Двосторонній зв'язок між пристроями
Робочі частоти-868,0-868,6 МГц
Саморегульована потужність радіосигналу - до 20 мВт
Блочне шифрування, засноване на алгоритмі AES
Період опитування датчиків-12-300 секунд
Частотний хоппинг
Температурний сенсор Бувши
Діапазон робочих температур Від -10 до + 40°С
Допустима вологість До 95%
Антисаботаж
Захист від підробки
Оповіщення про глушіння
Тампер на відкриття і спробу відриву від кріплення
Віддалене налаштування та тестування +
Клас захисту IP54
Розмір 134х44х34 мм
Вага 118 г
Сертифікація ДСТУ EN 50131
Комплектація
Датчик руху Motion Protect Curtain
Кріпильна панель Smart Bracket
Елемент живлення CR123А (встановлено)
Кронштейн
Монтажний комплект
Коротка інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний кут детектування | 90 ° |
| Вага (кг) | 0,118 |
| Висота встановлення | 2,4 м |
| Горизонтальний кут детектування | 6 ° |
| Дальність детектування (поріг спрацьовування) | 11 м |
| Максимальна відстань між датчиками та централлю | 1700 м |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Склад, виробництво |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Живлення | 1 x CR123A |
| Робоча вологість | 95% |
| Робоча температура | 0 ~ +40C |
| Робоча напруга | 3 В |
| Розміри | 134 х 44 х 34 мм |
| Сенсор | Два PIR-сенсори |
| Тип | Бездротові |
| Тип монтажа | Настінний |
| Колір | Білий |
| Частота передавання | 868 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 409 ₴




