8 МП мультиформатна Turbo HD відеокамера Підтримка форматів: TVI-AHD-CVI-CVBS Чутливість: 0.01 Лк-F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ Об'єктив: f-3.6 мм (кут огляду 79) ІЧ підсвітка 30 метрів Функції: день-ніч (ICR) DC 12В-2, | 846х789 мм, 150 мг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс білого | Авто/вручну |
| Вага | 150 г |
| Тип | Купольні |
| Відеоінтерфейси | Перемикний TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Вологість | <90% |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Кріплення об'єктива | М12 |
| Макс. роздільна здатність | 3840 х 2160 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 8.29 Мп CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 Люкс/F1.2(Цвет) |
| Налаштування зображення | Яскравість |
| Живлення | DC 12В ±25% |
| Придушення шуму (DNR) | 2D DNR |
| Підтримка роздільних здатностей | 8 Мп / 4Мп / 2 мп |
| Споживана потужність | 2 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф 84 |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримується |
| Режим ДЕНЬ/НІЧ | Авто ІЧ-фільтр (ICR)/колір/Ч/Б |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Тип | Дротові |
| Тип підсвічування | ИК |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴


