Принцип роботи
Hub 2 Plus оснащений комунікаційним модулем з чотирма незалежними каналами і підтримкою швидкісних мереж LTE. Дана конфігурація дозволяє підключити пристрій до двох різних інтернет-провайдерів через Ethernet і Wi-Fi, а також до двох стільникових мереж. При цьому автоматичне перемикання між каналами займає секунди.
Робота по Wi-Fi і Ethernet;
Підтримка двох SIM-карт;
До 200 підключених пристроїв до хабу;
До 200 користувачів системи;
До 16 годин автономної роботи (при відключених Ethernet і Wi-Fi).
Легка професійна установка
Інсталяція вкладеться в 15 хвилин завдяки інтерактивній інструкції і кріпленням SmartBracket;
Віддалено тестується доступність датчиків, зона спрацьовування і рівень шуму в радіоефірі;
Нові пристрої підключаються в один клік за допомогою QR-кодів.
Максимум можливостей
Бездротова технологія Jeweller дозволяє розкинути мережу на відстані до 2000 метрів на відкритому просторі або на декількох поверхах бізнес-центру;
ARM процесор дає більше потужності для вирішення критично важливих завдань;
Система працює на Ethernet c підключенням GSM в якості резервного каналу зв'язку;
Ajax Hub обслуговує до 200 пристроїв;
Можливість підключення до моніторингу системи до 99 користувачів.
Перегляд в реальному часі відеопотоку з підключених камер, які підтримують протокол RTSP (можливість підключення до 50 камер до хабу).
Безпроблемна експлуатація
Двосторонній зв'язок з пристроями дає можливість постійного тестування і простого налаштування;
Прошивка і софт оновлюються автоматично і безкоштовно;
Підтримувані платформи для мобільних додатків: iOS 9.1 і вище, Android 4.4 і вище;
Ajax Hub зберігає історію всіх зазначених системою подій;
Захищеність від збоїв і саботажу
Всі роз'єми і кнопки заховані в корпус;
Корпус захищений від розтину тампером;
При відключенні зовнішнього електроживлення включається тривога;
Час роботи на резервному живленні досягає 16 годин;
Відгук датчиків перевіряється пінгами частотою від 12 секунд;
Працюють системи виявлення і запобігання глушіння, шифрування каналів, аутентифікації для захисту від підробки пристроїв;
Для зв'язку з кожним пристроєм мережі хаб використовує чисту частоту і перебудовується в разі збігу;
Модуль GSM дає резервний канал зв'язку на випадок відключення інтернету.
Технічні характеристики централі Ajax Hub 2 Plus Ajax Hub 2 Plus
Макс. кількість підключених пристроїв: 200
Макс. кількість під'єднаних камер: 100
Макс. кількість користувачів: 200
Макс. кількість груп охорони: 25
ReX, що підключаються: 5
Сценаріїв: 64
Частота бездротових датчиків: протокол Jeweller (868 МГц)
Канали зв'язку: 2G (GSM900/DCS1800 (B3/B8)), 3G (WCDMA 850/900/2100 (B1/B5/B8)), LTE (FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20), Wi-Fi (802.11 b/g/n), Ethernet
Підтримка датчиків MotionCam: є
Надсилання тривоги: дзвінок, СМС, push-повідомлення
Резервний акумулятор: Li-Ion 3 А*год
Час роботи без електроживлення: до 15 годин
Живлення: 110 - 240 В AC
Споживання: 10 Вт
Діапазон робочих температур: -10°С ~ +40°С
Розміри: 163 x 163 x 36 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,351 |
| Канал зв'язку | 2xSIM |
| Канали зв'язку | Wi-Fi, 3G, 4G, LTE, Ethernet, GSM – 2 SIM-карты |
| Кількість користувачів | 200 |
| Максимальна відстань між датчиками та централлю | 2000 м |
| Призначення | Склад, виробництво |
| Операційна система | OS Malevich |
| Живлення | 110 - 240 В AC |
| Робоча температура | -10 °C +40 °C |
| Розміри | 163x163x36 мм |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Тип встановлення | Внутрішній |
| Колір | Чорний |
| Частота передавання | 868 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 699 ₴




