радіус деткції: встановлення на стіну 10 м, на стелю 5 м кут 5 зони 32 макс. швидкість об'єктів 0.3~2 м/с фільтр світла 6500 лк імунітет до тварин 12 кг частота мікрохвиль 24 гГц компенсація температури, захист зони повзком передавання 868 мГц 1600 м живиться CR123A × 2 3В IP65
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 120 г |
| Висота встановлення | 2 - 3.5 м |
| Імунітет до тварин | 12 кг (настінний монтаж) |
| Метод роботи | PIR + мікрохвилі |
| Живлення | CR123A × 2 |
| Покриття | кут 5° |
| Робоча температура | -10 °C - 55 °C |
| Розміри | 29×134×40 мм |
| Відстань передавання | 1600 м |
| Швидкість детекції | 0.3~2 м/с |
| Термін роботи батареї | до 5 років |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Частотна характеристика | 868 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806 ₴


