4 абонентарізний монтажкардридер для карток Mifare (пам'ять на 10 000 карт) IP65, IK0812 VDC-PoE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Кількість абонентів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| POE | Підтримують |
| RS485 | 1 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Аудіовхід | Вбудований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудований динамік |
| Метод роботи | Механічні кнопки |
| Монтаж | Врізний |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Операційна система | Linux |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -40 °C - +53 °C |
| Розміри | 174 × 91 × 29 мм |
| Роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, RTSP |
| Ступінь захисту | IP65, IK08 |
| Зчитувач карток | Mifare |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тривожні входи | 4 |
| Кути огляду | Г: 124°; В: 75° |
| Керування замком | 2 реле |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 858 ₴


