● Роздільна здатність 2 МП 25 к-с● Фокус 2.8 мм (кут огляду 102°)● ІЧ + видима підсвітка (40 м)● CVI-CVBS-AHD-TVI● 12V DC● IP66● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 390 г |
| Дальність підсвічування | 40+40м |
| Ідентифікація об'єкта | 4м |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 люкс при F2,0 (Кольор, 30 IRE); 0,001 люкс при F2,0 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (Освітлювач o |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 16м |
| Виявлення об'єкта | 41м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 92.9 × 91.3 × 130 мм |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Розпізнавання об'єкту | 8м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0–355°; Нахил: 0–90° |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Кути огляду | Г: 102°; В:60°; Д: 129° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 451 ₴


