• Роздільна здатність 2 МП, 1-2.8" CMOS — матриця • Фокус 2.8 мм (кут огляду 100°) • Максимальна роздільна здатність відео 1920×1080 25 к/с• Кодеки H.265 H.264 H.264 H.264B Smart H.265+ Smart H.264+• ІЧ-підсвітка (до 30 м) • Функції зображення: DDR, 3D NR, BLC — Аналітика і Аналітика аларми: виявлення руху, несанкціонований доступ до відео, аудіо виявлення, брак SD-карти, повна SD-карта, помилка SD-карти, мережеве вимкнення, конфлікт IP-адрес, несанкціонований доступ, SMD (людина) • 12 VDC• IP67• Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| ROI | Підтримує (4 зони) |
| ROM/RAM | 16 MB / 64 MB |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 240 г |
| Відеокомпресія | H.265, H.264, H.264H, H.264B, Smart H.265 + / Smart H.264 + |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD карта (до 256 ГБ) |
| Мін. чутливість | Колір: 0.025Лк/F2.0, Ч/Б: 0.0025 Люкс/F2.0, 0 Люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 2 - 4.1 Вт |
| Живлення | 12 VDC |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Робоча температура | -30° C - +55° C |
| Розміри | 170×86×18 мм |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 × 1080); 960p (1280 × 960); 720p (1280 × 720) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T), Wi-Fi (2.4 GHz) |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G); CGI; P2P |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | Вимкнення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; підробка відео |
| Кути огляду | Г: 100°; В: 53°; Д: 120° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р — 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴


