● Роздільна здатність 4 МП, 1-3" CMOS — матриця● Фокус 2.8-12 мм (кут огляду 34-105°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688×1520) — 25 к/с● Кодеки H.265-H.264-H.264+-H.265● ІЧ-світло (до 60 м)● Функції зображення: WDR, 3D DNR, HLC, BLC● Аналітика й аларми: виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення руху (людина та транспортного засобу), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виявлення облич● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67 IK10● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3at |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Вага | 1.5 кг |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6-18 м |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Повільна витримка затвора | Підтримують |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 512 Гб, NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR |
| Мін. чутливість | колір: 0,001 лк (F1.0, AGC ON), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 25 - 71 м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 63 - 180 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC, 1.08 A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | 298 × 97.9 × 95 мм |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 12 - 36 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 355°, нахил: 0° - 90°, поворот: 0° - 360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10/100 Мбіт/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100000 c |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 105°-34°; В: 56°-19°; Д: 125°-39° |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 018 ₴


