● Роздільна здатність 4 МП, 1-3" CMOS-матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 97°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560 × 1440) — 20 к/с● Кодеки H.265+-H.265-H.264+-H.264● ІЧ-світло (до 30 м)● Функції зображення: WDR, 3D DNR, BLC● Виявлення руху, виняток● 12 VDC● IP66● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 345 г |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Макс. роздільна здатність | 2560x1440 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Повільна витримка затвора | Підтримують |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), micro SD 512 Гб |
| Мін. чутливість | колір: 0,5 люкс (F1.6, АРУ ВМИК), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Живлення | 12 В DC, 0.5 A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Hik-Connect, iVMS-4200 |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | 176х73х89 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 12 м |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° -360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M, Wi-Fi |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 97°, В: 53°, Д: 117° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 — 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 768 x 432, 512 × 288 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 217 ₴


