головний блок модульної панеліврізної монтажпам'ять на 10 000 карттривогу вхід: 4 (за замовчуванням 2 кнопки виходу та 2 дверних контакти) керування замком 2 (2 реле, макс. до 30 В, 2 А) IP6512V DC або PoE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 10/100 Мбіт/с |
| POE | IEEE 802.3af |
| RS485 | 1 |
| Вихід живлення | 12 В DC |
| Метод роботи | Механічна кнопка |
| Монтаж | Врізний |
| Живлення | 12 В DC/PoE |
| Робоча температура | -40° C - 60° C |
| Розміри | 98×100×42 мм |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, RTSP |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тривожні входи | 2x кнопка виходу, 2 дверний контакт |
| Кути огляду | Г: 146°, В: 82° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 363 ₴


