● Роздільна здатність 4 МП, 1-2.9" CMOS-матриця● Фокус 4 мм (кут огляду 84°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688×1520) — 25 к/с● Кодеки H.265-H.264-H.264+-H.265+● ІЧ+видиме світло (до 80 м)● Функції зображення: WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення руху (людина та транспортного засобу), сигналізація несанкціонованого доступу до відео● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Вага | 1.2 кг |
| Відеокомпресія | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 80м |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.9″ Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD до 512 Гб, NAS |
| Мін. чутливість | колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 люкс зі світлом |
| Потужність споживання | 11 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 31 м |
| Виявлення об'єкта | 78 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | -30 °C – +60 °C |
| Розміри | 88.7 × 93.1 × 286.7 мм |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 15 м |
| Регулювання за осями | Поворот: 0 ° - 360°, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 c |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK, ISUP |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення руху (людини та транспортного засобу), сигналізація несанкціонованого доступу до відео |
| Кути огляду | Г: 84°, В: 45°, Д: 100° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 052 ₴


