● 32 канали● H.265-H.265+-H.264+-H.264● Декодування: макс 12 каналів х 1080р● Вхідний потік 256 Мбіт-с● Аналітика завдяки NVR: розпізнавання облич, захист периметра (2 канали 4 МП), виявлення руху 2.0 (усі канали 4 МП)● Аналітика завдяки камерам: розпізнавання облич, захист периметра (всі канали), викидання предметів із будівлі, виявлення руху 2.0 (усі канали), ANPR, VCA● 2 HDD до 10Тб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 (10/100/1000 Мбіт/с RJ-45) |
| IP камери | 32 |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 1 кг |
| Відеокомпресія | H.265/H.265+/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 256 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 2-канальний, 4 МП (сітова HD-камера, H.264/H.265); всі канали з камерою |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 × VGA, 1 × HDMI |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Живлення | 12 В DC, 3.3 A |
| Підтримка роздільних здатностей | 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Робоча температура | -10 °C - 55 °C |
| Розміри | 385 × 315 × 52 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | 4K (3840 × 2160), 2K (2560 × 1440), 1920 × 1080, 1600 × 1200, 1280 × 1024 |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 канал, 8 МП |
| Режим розпізнавання облич | порівняння за 4 каналами |
| Релейні виходи | 1 |
| Сумісність | ONVIF (profile S/G); SDK; ISAPI |
| Тривожні входи | 4 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канал 12 МП 25 к/с; 2-канал 8MP 25 к/с; 4 канали 4MP 25 к/с; 8-канал 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 824 ₴


