● Роздільна здатність 4 МП, 1-1.8" CMOS-матриця● Фокус 4 мм (кут огляду 95°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688×1520) — 25 к/с● Кодеки H.265-H.264-H.264+-H.265+● ІЧ+видиме світло (до 40 м)● Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в регіон, виходу з регіону, виявлення зміни сцени, захоплення обличчя, руху (підтримання спрацьовування сигналізації за зазначеними типами цілей (людина та автомобіль)), сигналізація несанкціонованого втручання, виняток● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Апертура | F1.0 |
| Вага | 770 г |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 40м |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS),(ANR), microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0,0005 лк (F1.6, AGC вмик.), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 30 м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 75 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200,Hik-Connect,Hik-Central |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | Ø 138.3 × 115.4 мм |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 15 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 360°, кут нахилу: від 0° – 75°, поворот: від 0° – 360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ + видиме світло |
| Тригери тривоги | виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за заданими типами цілей (людина та транспортний засіб), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, унеможливлення |
| Кути огляду | Г: 95°, В: 48°, Д: 117° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 955 ₴


