● Роздільна здатність 5 МП, 1-2.7" CMOS — матриця● Фокус 4 мм (кут огляду 91°)● Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2880 х 1620) — 25 к/с● Кодеки H.265, H.264● Видиме світло (до 30 м)● Функції зображення: DWDR, 3D DNR, антимерехтіння, двопотоковий режим, Heart Beat, захист паролем, водяний знак ● Аналітика й аларми: виявлення руху, автотрекінг● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 12 VDC● Всепогодний дизайн● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримують |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | двостороння розмова |
| Вага | 539 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Матриця | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | 0.5 люкс (F1.6, AGC ВМИК), 0 люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Живлення | DC 12В / 1A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -30 °C - +50°C |
| Розміри | 100 × 136 × 140 мм |
| Регулювання за осями | Панорамування: 350°, нахил: 80° |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 × 1 (10M / 100M); Wi-Fi IEEE 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n |
| Тип підсвічування | Видиме світло |
| Кути огляду | В: 48°, Г: 91°, Д: 108° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 × 1620 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 850 ₴



