● Роздільна здатність 8 МП, 1-2.7" CMOS-матриця● Фокус 2.7-13.5 мм (кут огляду 32-114°)● Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840 × 2160) — 20 к/с, і підтримка (2688 × 1520) — 25 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264H H.264B MJPEG, Smart H.265+ Smart H.264+● ІЧ+видиме світло (60 м)● Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: вторгнення, прохід (дві функції підтримують класифікацію й точне виявлення транспортних засобів і осіб) немає SD-карти SD-карти, заповнена помилка SD-карти вимкнення мережі конфлікт IP незаконний доступ виявлення руху фальсифікація відео аудіо виявлення недостатньої напруги SMD, якщо немає безпеки зовнішня сигналізація● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/256Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон; 1 вх/1 вих |
| Вага | 760 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Ідентифікація об'єкта | 28 м |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1вих |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Повільна витримка затвора | 0,008 люкс при F1,6 (колір, 30 IRE); 0,0008 люкс за F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Потужність споживання | 2-13 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 112 м |
| Виявлення об'єкта | 280 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS Lite; DSS; DMSS; DoLynk Care |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | 238.5 × 90.7 × 90.7 мм |
| Роздільна здатність відео | 3840 × 2160; 3072 × 2048; 3072 ×1728; 2880 × 1620; 2688 × 1520; 2048 × 1536; 2304 × 1296; 1080 × 1920 |
| Розпізнавання об'єкту | 56 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 360°, кут нахилу: від 0° – 90°, поворот: від 0° – 360° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3–1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile T & Profile G); CGI |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК+LED |
| Тригери тривоги | вторгнення, прохід (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення транспортних засобів і осіб); немає SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-карти; вимкнення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; |
| Кути огляду | Г: 114°–32°; В: 58°–17°; Д: 138°–36° |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 - 20 к/с; 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576, 704 × 480 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 040 ₴


