● Роздільна здатність 3 МП, 1-2.8" CMOS — матриця● Кут огляду 108°● Максимальна роздільна здатність відео 3 МП (2304 x 1296) — 15 к/с● Кодеки H.265 - H.264● ІЧ-світло-колірне нічне бачення (до 15 м)● Аналітика й аларми: виявлення руху● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 5 VDC, 5200 мА•год● IP65
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоінтерфейси | двостороння розмова |
| Вага | 223 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264 |
| Дальність підсвічування | 15м |
| Матриця | 1/2.8” Progressive Scan SMOS |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | 0,01 люкс (F1.6, AGC ВМИК), 0 люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Живлення | DC 5В/2A; батарея 5200 мА•год |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -20 °C - +50 °C |
| Розміри | 153.3 × 62.95 × 62.95 мм |
| Мережеві інтерфейси | EU LTE-FDD:B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | Виявлення руху |
| Кути огляду | Д: 130°; Г: 108°; В: 56° |
| Частота кадрів (головний потік) | 2304 x 1296 - 15 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 418 ₴


