● 16 каналів● H.265-H.265+-H.264+-H.264● Декодування: макс 16 каналів х 1080р● Вхідний потік 160 Мбіт-с● Аналітика завдяки NVR: розпізнавання облич, захист периметра (2 канали 4 МП), виявлення руху 2.0 (усі канали 4 МП)● Аналітика завдяки камерам: розпізнавання облич, захист периметра (всі канали), викидання предметів із будівлі, виявлення руху 2.0 (усі канали), ANPR, VCA● 4 HDD до 16Тб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1x RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с |
| IP камери | 16 |
| PoE порти | 16х IEEE 802.3af/at (бюджет 200 Вт) |
| RS485 | 2 |
| USB | 2 × USB 2.0; 1 × USB 3.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 5 кг |
| Відеокомпресія | H.265/H.265+/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 16 Тб |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| Двостороння розмова | Підтримують |
| Захист периметра (канали) | 2-канальний, 4 МП (сітова HD-камера, H.264/H.265) аналіз відео людини й автомобіля |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Класифікація об'єктів | Підтримують |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Живлення | 220 В АС |
| Підтримка роздільних здатностей | 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 445 × 400 × 75 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI 1-канал, 4K (3840 × 2160), 2K (2560 × 1440), 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720; VGA 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (8 МП) |
| Режим розпізнавання облич | До 16 бібліотек зображень облич, всього до 20 000 зображень облич (кожен зображення ≤ 4 МБ, загальна місткість ≤ 1 ГБ) |
| Сумісність | ONVIF (profile S/G); SDK; ISAPI |
| Частота кадрів (головний потік) | 2-канал 12 МП 25 к/с; 3-канал 8MP 25 к/с; 6-канал 4MP 25 к/с; 12-канал 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 553 ₴


