● Роздільна здатність 4 МП, 1-3" CMOS-матриця● Фокус 4 мм (кут огляду 78°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560 × 1440) — 20 к/с, 2 МП (1920 × 1080) — 25 к-с● Кодеки H.265 H.264 H.264+ H.265+ MJPEG● ІЧ+видиме світло (до 30 м)● Функції зображення: поворот зображення, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за зазначеними типами цілей (людина й автомобіль)), сигналізація саботажу, виняток● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 340 г |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 7 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD 256 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 лк (F1.6, AGC вмик.), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 31 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 31 м |
| Виявлення об'єкта | 78 м |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 78 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | Ø 110 × 89.2 мм |
| Роздільна здатність відео | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 15 м |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 15 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 360°, кут нахилу: від 0° – 75°, поворот: від 0° – 360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за зазначеними типами цілей (людина та автомобіль)), сигналізація саботажу, виняток |
| Кути огляду | Г: 78°, В: 42°, Д: 93° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 — 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 655 ₴



