● Роздільна здатність 4 МП, 1-2.9" CMOS-матриця● Фокус 8 мм (кут огляду 40°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 1520) — 20 к/с, і підтримка (2560×1440) — 25 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264H H.264B MJPEG, Smart H.265+ Smart H.264+● ІЧ+видиме світло (до 80+50 м)● Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля й людини), SMD+, виявлення руху, фальсифікація відео, виявлення аудіо, відсутність SD-карти, SD-карти, SD-карта заповнена, помилка SD-карти, мережа вимкнення, конфлікт IP-адреса, незаконний доступ і виявлення недостатньої напруги● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон; 1 вх/1 вих |
| Вага | 720 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 80+50 м |
| Ідентифікація об'єкта | 15 м |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1вих |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Мін. чутливість | 0,006 люкс при F1,6 (колір, 30IRE); 0,0006 люкс при F1,6(ч/б,30IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 60 м |
| Виявлення об'єкта | 150 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | SmartPSS Lite; DSS; DMSS |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 238.5 × 90.7 × 90 мм |
| Роздільна здатність відео | 4M (2688 × 1520); 4M (2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Розпізнавання об'єкту | 30 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 360°, кут нахилу: від 0° – 90°, поворот: від 0° – 360° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T/Profile G); CGI |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | SMD+, виявлення руху, фальсифікація відео, виявлення аудіо, відсутність SD-карти, SD-карта заповнена, помилка SD-карти, мережа вимкнення, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ і виявлення недостатньої напруги |
| Кути огляду | Г: 40°; В: 23°; Д: 46° |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с; 2560 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576 25 к/с; 704 × 480 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 418 ₴


