● Роздільна здатність 2 МП, 1-2.8" CMOS — матриця● Фокус 4 мм (кут огляду 46°)● Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) — 15 к/с● Кодеки H.265 - H.264● Аналітика й аларми: підтримує інтелектуальне виявлення руху людини● Wi-Fi: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n● Батарея: 2 000 мА•ч● Micro SD (максимум 512 ГБ)● DC 5V-1A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 87 г |
| Відеокомпресія | H.265 / H.264 |
| Дальність підсвічування | 5м |
| Матриця | 1/2.8” Progressive scan CMOS |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | 0.1 лк |
| Живлення | DC 5В/1A (батарея 2000 мА•ч) |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | 50.5 × 39.1 × 39.1 мм |
| Мережеві інтерфейси | Wi-FI IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | підтримує інтелектуальне виявлення руху людини |
| Кути огляду | Д: 100°, 85°, Г: 46° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 15 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 300 ₴



