● Роздільна здатність 8 МП 15 к-с● Фокус 2.8 мм (кут огляду 106°)● ІЧ-підсвітка (до 60 м)● CVI-CVBS-AHD-TVI● 12V DC● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Вага | 500 г |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8м |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 8 МП |
| Мін. чутливість | 0,01 люкс при F2,0 (Кольор, 30 IRE); 0,001 люкс при F2,0 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 6.4 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 35м |
| Виявлення об'єкта | 88м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | ↑106 × 93.6 мм |
| Роздільна здатність відео | 4K (3840 x 2160); 5M (2880 x 1620); 4M (2560 x 1440); 1080p (1920 x 1080); 960H (960 x 576/960 x 480) |
| Розпізнавання об'єкту | 17м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0–360°; Нахил: 0-78°; Обертання: 0°–360° |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K - 15 к/с; 5M/4M/1080p - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 268 ₴


