● Роздільна здатність 2х4МП, 1-2.7" CMOS-матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 180°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (4096 × 1860) — 20 к/с● Кодеки H.265+-H.265-H.264+-H.264-Smart H.265+-Smart H.264+-AI H.265-AI H.264● ІЧ+видиме світло (25+20м)● Функції зображення: WDR, 3D DNR, BLC● Аналітика й аларми: захист периметра, SMD 4.0, Quick Pick, Smart Search, EPTZ, немає SD-карти, SD-карта заповнена, помилка SD-карти, вимкнення мережі, конфлікт IP, несанкціонований доступ, виявлення руху, втручання у відео, прохід, вторгнення, зміна місця дії, виявлення звуку, недостатньої напруги, зовнішня сигналізація, SMD, виняток безпеки ● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128Мб/1 Гб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.4 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих, вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 990 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; Smart H.265+; Smart H.264+; AI H.265; AI H.264 |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 25+20 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5м |
| Інтерфейси тривоги | 1вх/1вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | Dual 1/2.7" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD до 256 Гб; NAS |
| Мін. чутливість | 0,005 люкс при F1,4 (колір, 30 IRE); 0,0005 люкс при F1,4 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 20м |
| Виявлення об'єкта | 50 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS Lite; DSS; DMSS |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | Φ122 × 135.2 мм |
| Роздільна здатність відео | 4096 × 1860; 3632 × 1632; 3040 × 1368; 1200 × 530; 1920 × 860; 960 × 432 |
| Розпізнавання об'єкту | 10 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0–360°; Нахил: 0–77°; Обертання: 0°–360 |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | захист периметра, SMD 4.0, Quick Pick, Smart Search, EPTZ, немає SD-карти, SD-карта заповнена, помилка SD-карти, вимкнення мережі, конфлікт IP, несанкціонований доступ, виявлення руху, втручання у відео, прохід, вторгнення, зміна місця дій |
| Кути огляду | Горизонтально: 180°; Вертикально: 86° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 4096 × 1860 - 20 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1200 × 530 — 20 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 860 - 20 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 330 ₴


