• Роздільна здатність 2 МП, 1-2.8" CMOS — матриця • Фокус 2.8 мм (кут огляду 100°) • Максимальна роздільна здатність відео 1920 × 1080 — 25 к/с • Кодеки H.265 H.264 H.264H H.264B Smart H.265+ Smart H.264+• ІЧ підсвітка (30 м) • Функції зображення DWDR, 3DR, NRC, BL, BL, SC, SM, Smart водяний знак, поворот зображення • Аналітика й аларми: виявлення руху, несанкціонованого доступу до відео, аудіо виявлення, відсутність SD-карти, переповнення SD-карти, помилка SD-карти, мережеве вимкнення від мережі, конфлікт IP-адрес, несанкціонований доступ • 12 VDC• IP67 • Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 16/64 Mб |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 317 г |
| Відеокомпресія | H.265, H.264, H.264H, H.264B, Smart H.265 + / Smart H.264 + |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 ГБ |
| Мін. чутливість | Колір: 0.025 лк/F2.0, Ч/Б: 0.0025 лк/F2.0, 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 1.9 - 4.2 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 19 м |
| Виявлення об'єкта | 47 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Розміри | Ф110 × 102 мм |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 × 1080); 960p (1280 × 960); 720p (1280 × 720) |
| Розпізнавання об'єкту | 9 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0°–360°; Нахил: 0°-78°; Обертання: 0°–360° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T), Wi-Fi (2.4 GHz) |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G); CGI; P2P |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | Вимкнення мережі, конфлікт IP, незаконний доступ, виявлення руху, виявлення звуку, підробка відео, вимкнення звуку |
| Кути огляду | Г: 100°; В: 53°; Д: 120° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806 ₴


