● Роздільна здатність 5 МП 1-3" CMOS● Кут огляду 74°● Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2880x 1620) — 25 к/с● Кодеки H.265● ІЧ-світло (до 10 м)● Аналітика й аларми: виявлення людини за допомогою штучного інтелекту, домашніх тварин, попередньо встановлений патруль, автоматичне стеження, звукова сигналізація про ненормальний звук● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 5 VDC● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримують |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 206.5 г |
| Відеокомпресія | H.265 |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Матриця | 5МП |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Потужність споживання | 2-4 Вт |
| Живлення | DC 5В 1.5A |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | ↑84 × 123.8 мм |
| Роздільна здатність відео | 5M (2880 × 1620); nHD (640 × 360) |
| Регулювання за осями | Нахил: від -5° до 80°; Панорамування: від 0° до 350 |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100М Ethernet; Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n/ax 2.412-2.472 GHz,2.4G |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 74°; В: 41°; Д: 88° |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 x 1620 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 640 × 360 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204 ₴



