● Роздільна здатність 8 МП, 1-2.8" CMOS-матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 108°)● Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840 × 2160) — 20 к/с● Кодеки H.265-H.264-H.264+-H.265+● ІЧ+видиме світло (до 30 м)● Параметри зображення: режим коридору, WDR, HLC, 3D DNR, BLC● Аналітика й аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід із регіону, сигналізація за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виняток● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 фіксований регіон для основного та додаткового потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 2x вбудований мікрофон |
| Вага | 515 г |
| Відеокомпресія | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 512 ГБ |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.6 (AGC вмик), 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 9.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 33 м |
| Виявлення об'єкта | 84 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Розміри | Ø 127.3 × 96.3 мм |
| Роздільна здатність відео | 3840 × 2160, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 16 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° ~ 360°; Нахил: 0° ~ 75°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK, ISUP |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід із регіону, сигналізації за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу |
| Кути огляду | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 - 20 к/с; 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 310 ₴


