● Роздільна здатність 8 МП, 1-2.8" CMOS-матриця● Фокус 2.8-12 мм (кут огляду 106° - 30°)● Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840× 2160) — 20 к/с, і підтримка (3200×1800) — 25 к/с● Кодеки H.265-H.264-H.264+-H.265+-MJPEG● ІЧ+видиме світло (до 60 м)● Функції зображення WDR, 3D DNR, HLC, BLC● Аналітика й аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід із регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, винятку● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67 IK10● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3at |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих, 2х вбудований мікрофон |
| Вага | 1.5 кг |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 - 29 м |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), micro SD 512 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 лк (F1.6, AGC вмик.), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 35 - 114 м |
| Виявлення об'єкта | 88 - 289 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | 332.8 × 97.9 × 94.2 мм |
| Роздільна здатність відео | 3840 × 2160, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 17 - 57 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 355°, кут нахилу: від 0° – 90°, поворот: від 0° – 360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK, ISUP |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід із регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанк |
| Кути огляду | Г: 106° - 30°, В: 55° - 17°, Д: 128° - 34° |
| Фокусна відстань | 2.8-12мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 - 20 к/с; 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 943 ₴


