● Роздільна здатність 5 МП 25 к-с● Фокус 2.8 мм (кут огляду 106°)● ІЧ-підсвітка (до 30 м)● CVI-CVBS-AHD-TV● 12V DC● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Апертура | F2.0 |
| Вага | 300 г |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 5 МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0,02 люкс за F2.0 (кольоровий, 30 IRE); 0,002 люкс при F2.0 (Ч/Б, 30 IRE); 0 люкс (освітлювач увімкнений) |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 26 м |
| Виявлення об'єкта | 66 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | Φ94 × 78 мм |
| Роздільна здатність відео | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Розпізнавання об'єкту | 13 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0–360°; Нахил: 0-78°; Обертання: 0°–360 |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 МП - 25 к/с; 5МП - 12.5 к/с; 4МП - 25 к/с; 1080PМП - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴


