● Роздільна здатність 4 МП, 1-2.9" CMOS-матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 92°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560×1440) — 25 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264B MJPEG, Smart H.265+ Smart H.264+● ІЧ-світло (до 30 м)● Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC● Аналітика й аларми: виявлення людини, розумний пошук, вимкнення мережі конфлікт IP незаконний доступ виявлення руху фальсифікація відео виняток безпеки SMD (людина)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 16/64Mб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Вага | 250 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264B; MJPEG, Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Метод зберігання | FTP |
| Мін. чутливість | 0,03 люкс при F2,0 (колір, 30 IRE); 0,003 люкс при F2,0 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 26 м |
| Виявлення об'єкта | 66 м |
| Основні функції обробки | Дзеркальне віддзеркалення, приватні маски (4 зони) |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS Lite; DSS; DMSS; DoLynk Care |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Розміри | Ф109х86 мм |
| Роздільна здатність відео | 4M (2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Розпізнавання об'єкту | 13 м |
| Регулювання за осями | Поворот: 0° ~ 360°; Нахил: 0° ~ 78°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile T); CGI |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | виявлення людини, розумний пошук, вимкнення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; виняток безпеки; SMD (людина) |
| Кути огляду | Г: 92°; В: 50°; Д: 107° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 — 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576; 704 × 480 - 25к/c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 913 ₴


