Роздільна здатність 5 МП 25 к-сФокус 3.6 мм (кут огляду 80°) ІЧ підсвітка (до 80 м) CVI-CVBS-AHD-TVI12V DCIP67 Світло-корпус — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Вага | 330 г |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк (F1.2, AGC вмик), 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Розміри | 79×76×217 мм |
| Регулювання за осями | поворот: 0 -360°, нахил: 0 - 180°, обертання: 0 - 360° |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 80°; В: 63°; Д: 105° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 МП — 20 к/с, 4 МП/1080p — 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 983 ₴


