● Роздільна здатність 2 МП, 1-2.8" CMOS — матриця● Фокус 4 мм (кут огляду 46°)● Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) — 15 к/с● Кодеки H.265 - H.264● Аналітика й аларми: виявлення плачу, вихід із ліжечка дитини, виявлення активності дитини (Smart Human)● Wi-Fi: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n● Батарея: 2 000 мА•ч● Micro SD (максимум 256 ГБ)● DC 5V-2A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Апертура | F1.6 |
| Вага | 221 г |
| Відеокомпресія | H.265 / H.264 |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Матриця | 1/2.8” |
| Метод зберігання | microSD card 256 Гб |
| Мін. чутливість | 0.1 лк |
| Живлення | 2000 мА•ч; DC 5В / 2A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -10 °C - 45 °C |
| Розміри | 240×50×67 мм |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n 2.4 гГц |
| Кути огляду | 100° (Д) , 85° (Г), 46° (В) |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 15 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 350 ₴



