● Роздільна здатність 4 МП, 1-3" CMOS — матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 100°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688 × 1520) — 25 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264+ H.265+● ІЧ-світло (до 30 м)● Функції зображення: перетин лінії, вторгнення, вхід до регіону, вихід із регіону, спрацьовування тривоги за певними типами цілей (людина та транспортний засіб), захоплення обличчя, виявлення зміни сцени, тривога підробки відео, вимикання● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 зона для кожного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.4 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 550 г |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/3″ Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 512 ГБ |
| Мін. чутливість | колір: 0,001 лк (F1.0, AGC ВКЛ), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Розміри | Ø 138.3 × 115.4 мм |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 75°, поворот: 0° - 360 |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід із регіону, спрацьовування тривоги за певними типами цілей (людина та транспортний засіб), захоплення обличчя, виявлення зміни сцени, тривога підробки відео, вимикання |
| Кути огляду | Г: 100°, А: 54°, Д: 119° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 880 ₴


