● Роздільна здатність 8 МП, 1-2.7" CMOS — матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 113°)● Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840 × 2160) — 15 к/с● Кодеки H.265 - H.264● Аналітика й аларми: розумне виявлення руху людини● Wi-Fi: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ax● Батарея: 10 400 мА•ч● Micro SD (максимум 512 ГБ)● IP65● DC 5V-2A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 348 г |
| Відеокомпресія | H.265 / H.264 |
| Дальність підсвічування | ІЧ/кольорове нічне бачення 15 м |
| Матриця | 1/2.7” CMOS |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | 0,01 лк (F1.6, AGC ВМИК), 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Живлення | 10400 мА•ч; DC 5В/2A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -20°C - 50°C |
| Розміри | 149.33 x 62.95 x 62.95 мм |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n,802.11ax 2.4 гГц |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Кути огляду | 135° (Д), 113° (Г), 60° (В) |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 х 2160/4K/8MP — 15 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 955 ₴


