Мережева камера Dahua WizSense 3 неабияк заощаджує трафік і простір для зберігання за допомогою технології кодування AI. Керуючись своїм передовим алгоритмом глибокого навчання, камера підтримує функції, як-от захист периметра, інтелектуальне виявлення руху (SMD), AI SSA (самоадаптація сцени AI), що робить його простим і зручним у застосуванні. Технологія Starlight і об'єктив із великою апертурою також дають камері створювати чіткі, яскраві зображення навіть за поганого освітлення. З алгоритмом глибокого навчання та технологією захисту периметра Dahua камера може точно розпізнавати людину та транспортний засіб. У позначеній зоні (такій як пішохідна зона та зона транспортних засобів), помилкові спрацьовування інтелектуального виявлення на основі типу цілі (наприклад, прохід, вторгнення) неабияк зменшені.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/512 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.5 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 715 г |
| Відеокомпресія | AI H.265; AI H.264; Smart H.265+; Smart H.264+ ;H.265; H.264; H.264H; H.264B |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 - 21 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/3" |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Мін. чутливість | 0,005 лк за F1,5 (колір, 30 IRE), 0,0005 лк за F1,5 (ч/б, 30 IRE), 0 люкс (підсвітка увімкнена) |
| Потужність споживання | 4 - 8.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 25 - 84 м |
| Виявлення аудіовинятків | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 64 - 210 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome, Firefox |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | 108.3 × | 122 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 12 - 42 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 78°, обертання: 0° - 360° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 104°–29°; В: 54° –16°; Д: 125° –33° |
| Фокусна відстань | 2.7 - 13.5 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримують |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 374 ₴


