● 1-2.8+1-2.5" CMOS● 2.8+4.8-120мм (25х) 180° + 55°-2.4°● 4МП 25 к-с● H.265,H.264,MJPEG● Аналітика: захоплення обличчя панорамне прив'язування виявлення аудіовиключень, входу в зону, виходу з зони, виявлення вторгнення, перетину лінії руху, сигналізація про несанкціонований доступ до відео, виняток, вхід і вихід сигналу тривоги● MicroSD 256 Гб● 12VDC, PoE+● IP66● 2.4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримка |
| HLC | Підтримують |
| POE | PoE+ |
| ROI | 8 фіксованих регіонів для кожного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | [Bullet канал]: F1.0; [PTZ канал]: F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Вага | 2.4 кг |
| Відеокомпресія | H.265, H.264, MJPEG |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | [Bullet канал] 30 м, [PTZ канал] 100 м |
| Ідентифікація об'єкта | 220 м |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матриця | 1/2.5"+1/2.8" progressive scan CMOS |
| Повільна витримка затвора | Підтримують |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR, Micro SD 256 Гб |
| Мін. чутливість | [Bullet канал]: 0,0005 лк (F1.0, AGC ON), 0 лк із підсвіткою; [Канал PTZ]: Цвет: 0,005 лк (F1.5, AGC ВКЛ), Ч/Б: 0,001 лк (F1.5, AGC ВКЛ), 0 лк с ИК |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 873 м |
| Виявлення аудіовинятків | Підтримують |
| Виявлення облич | PTZ канал |
| Виявлення об'єкта | 2200 м |
| Оптичне збільшення | 25х |
| Основні функції обробки | полігональна зона, мозаїчна маска, настроюваний колір маски, [Bullet канал] 8 масок, [PTZ канал] 24 маски лк з ІЧ |
| Пам'ять у разі вимкнення живлення | Підтримка |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12VDC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Робоча температура | -30°C - 65°C |
| Розміри | Ø 166 × 303 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 440 м |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів, до 32 пресетів для кожного патруля |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10M/100M |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 с |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | поворот: 80°/с; нахил: 80°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 80°/с; нахил: 0.1° - 80°/с |
| Сумісність | ISAPI,SDK,ISUP,ONVIF |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | [Bullet канал] видимый свет, [PTZ канал] ИК |
| Кути огляду | [Bullet канал]: Г: 180°, В: 80°; [PTZ-канал]: Г: 55° - 2,4° |
| Фокусна відстань | [Bullet канал]: 2.8 мм; [канал PTZ]: 4,8 - 120 мм |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | [Bullet канал]: 3632 × 1632, 3680 × 1656 - 25 к/с; [PTZ канал]: 2560 × 1440, 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | [Bullet канал]: 1200 × 536, 960 × 432 - 25 к/с; [PTZ канал]: 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | [PTZ канал]: 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримують |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 950 ₴


