● 1-2.8" CMOS● 2.8-12мм (16х) 101°-31.36°● 2МП 25 к-с● H.265+-H.265-H.264+-H.264-smart H.265+-smart H.264+● прохід, вторгнення, виявлення перетину огорожі, ушкодження об'єкта, що спускається, гнутий об'єкт, швидкий рух, виявлення паркінгу, скупчення людей, класифікація тривог, виявлення облич, SMD● MicroSD 512 Гб● 12 VDC● 713 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Електро |
| HLC | Підтримують |
| ROI | Підтримують |
| ROM/RAM | 128/512 Мб |
| SMD | Підтримують |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6–F3.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Вага | 713 г |
| Відеокомпресія | H.264H; H.264B; Smart H.265+; H.264; H.265; MJPEG (Sub Stream); Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Інтерфейси тривоги | 2 вх/1 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD до 512 Гб; FTP/SFTP; NAS |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс при F1,6, Ч/Б: 0,0005 люкс за F1,6, 0 люкс за F1,6 (ІК-підсвітка увімкнена) |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Оптичне збільшення | 4× |
| Пам'ять у разі вимкнення живлення | Підтримують |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 VDC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D/3D |
| Підтримка роздільних здатностей | 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Програмне забезпечення | DMSS; DSS Pro |
| Робоча температура | –30 °C - +50 °C |
| Розміри | 117.4 × Φ132.1 мм |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi IEEE802.11b; IEEE802.11g; IEEE802.11n; RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/1 – 1/30 000 с |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | Панорамування: 100°/с; Нахил: 60°/с |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1°/с-100°/с; Нахил: 0,1°/с–60°/с |
| Сумісність | CGI; SDK; ONVIF (Profile S&G&T); P2P |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 101°–31.36°; В: 53.51°–17.72°; Д: 120.51°–36.05° |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Цифрове збільшення | 16 × |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/1.3M/720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/VGA/CIF - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1080p/1.3M/720 - 25 к/с |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримують |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 761 ₴


