● 1-2.8" CMOS● 2.8-12мм (4х) 101°&ndash51°● 2МП 25 к-с● H.264H H.264B Smart H.265+ H.264 H.265 MJPEG (Sub Stream) Smart H.264+● Розпізнавання облич підрахунок людей SMD прохід вторгнення виявлення перетину огорожі закінчення закінчення залишений предмет швидкого виявлення паркування скупчення людей класифікація тривог ● MicroSD 512 Гб● 12 VDC, PoE (802.3af)● IP66 IK08● 500 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | Підтримують |
| ROM/RAM | 256/512 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.8–F2.7 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Вага | 500 г |
| Відеокомпресія | H.264H; H.264B; Smart H.265+; H.264; H.265; MJPEG (Sub Stream); Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Ідентифікація об'єкта | 16 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD (512 Гб); FTP/SFTP; NAS |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс F1.6, Ч/Б: 0,0005 люкс за F1,6 |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 65 м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 165 м |
| Оптичне збільшення | 4× |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 В DC, 2 A |
| Придушення шуму (DNR) | 2D; 3D |
| Підтримка роздільних здатностей | 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Програмне забезпечення | DMSS; DSS Pro |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | 65.7 × Φ128 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 33 м |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/1 –1/30 000 с |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | поворот: 80°/с; нахил: 40°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 70°/с; нахил: 0.1° - 30°/с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T); CGI; SDK |
| Ступінь захисту | IP66, IK08 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 101.6°–51.9°; В: 53.1°–29.1°; Д: 121.8°–59.7° |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Цифрове збільшення | 16× |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/1.3M/720p 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/VGA/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1080P/1.3M/720P 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 804 ₴


