8+4 (8 BNC-портів + 4 віртуальних IP-каналі) AI Coding-H.265+-H.265-H.264+-H.264HDCVI-AHD-TVI-CVBSCVI: 5MP, 4MP, 1080p 25 к-с 720p 25-50 к-сДекодування (всі канали): 5M-N 10-сM, 1080pк 15с 10-720-1 DIFC 25-В потік Мбіт-сАлітика: захист периметра 1 канал (аналог), розпізнавання обличчя 1 канал (аналог), SMD plus 8 каналів (аналог), IoT & POS1 HDD до 10 ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Операційна система | Linux |
| Користувальницькі характеристики | |
| AHD камери | 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 25 к/с |
| CVBS камери | PAL/NTSC |
| Ethernet | 1 RJ-45 Port (100 Мб) |
| HDCVI камери | 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 50 к/с, 720p 25 к/с |
| IP камери | 8+4 канали до 6 МП |
| TVI камери | 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 25 к/с |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Аудіокомпресія | G.711a; G.711u; PCM |
| Вага | 560 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с –6144 Кбіт/с |
| Відеодетекція | Виявлення руху, MD зони: 396 (22 × 18), втрата відео, Злам і діагностика |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 10 Тб |
| Двостороння розмова | Підтримують |
| Дія під час спрацювання тригера | Запис, PTZ, тур, відео Push, електронна пошта, FTP, знімок, Зумер і поради щодо екрана |
| Захист периметра (канали) | 1 |
| Захист периметра (пошук) | 10 IVS |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI; 1 VGA |
| Класифікація об'єктів | Підтримують |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Мобільні платформи | iPhone; iPad; Android |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Мультиекранний режим | с IP: 1/4/8/9/16, без IP: 1/4/8/9 |
| Живлення | DC 12В/2A |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco, Samsung, Sanyo, Sony, Videotec, Vivotek |
| Підтримка роздільних здатностей | 5M-N; 4M-N; 1080p; 1080N; 720p; 960H; D1; CIF |
| Перегляд архіву | 1/4/9, змінюється на 1/4 поділки під час вибору Face або IVS&SMD у режимі AI |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | 205 × 211 × 46 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 |
| Розпізнавання облич (пошук) | 8 облич одночасно |
| Режим записування | Ручний; Графік (загальний, безперервний); MD (Відео виявлення: виявлення руху, втрата відео, злам); Тривога; Стоп |
| Режим розпізнавання облич | 8 облич за секунду |
| Мережеві протоколи | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; Wi-Fi; 3G/4G; SNMP; UPnP; RTSP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNS; IP Filter; PPPoE; DDNS; FTP; Alarm Server; P2P; IP Search |
| Сумісність | ONVIF 16.12, CGI Conformant |
| Керування базою даних | До 10 баз даних облич із 10 000 зображень облич. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип сертифіката |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M-N (1 –10 к/с); 4M-N/1080p (1 –15 к/с); 1080N/720p/960H/ D1/CIF (1 –25 к/с) |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/CIF (1 –15 к/с) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 192 ₴


