8+4 (8 BNC-портів + 4 віртуальних IP-каналі) AI Coding-H.265+-H.265-H.264+-H.264HDCVI-AHD-TVI-CVBSCVI: 5MP, 4MP, 1080p 25 к-с 720p 25-50 к-сДекодування (всі канали): 5M-N 10-сM, 1080pк 15с 10-720-160H-1IFC 25-Вхідний потік: 64 Мбіт-сАлітика: захист периметра 1 канал (аналог), розпізнавання обличчя 1 канал (аналог), SMD plus 8 каналів (аналог), IoT & POS1 HDD до 10 ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 RJ-45 (100 Мб) |
| IP камери | 8 + 4 канали, кожен канал до 6 МП |
| RS485 | 1 |
| SMD | 8 каналів |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| Аналогові входи | 8 BNC |
| Аудіоінтерфейси | 8 вх/1 вих |
| Вага | 1.21 кг |
| Відеокомпресія | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 64 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 1 |
| Захист периметра (пошук) | 1 канал, 10 IVS |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI; 1 VGA |
| Класифікація об'єктів | Підтримують |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Мобільні платформи | iPhone; iPad; Android |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9, IP режим 1/4/8/9/16 |
| Живлення | DC 12В/2A |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco, Samsung, Sanyo, Sony, Videotec, Vivotek |
| Підтримка роздільних здатностей | 5M-N; 4M-N; 1080p; 1080N; 720p; 960H |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | Mini 1U, 325 × 257 × 55 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | Resolution 1920 × 1080; 1280 × 1024; 1280 × 720 |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 |
| Розпізнавання облич (пошук) | до 8 зображень за секунду |
| Релейні виходи | 3 |
| Сумісність | ONVIF 16.12, CGI Conformant |
| Тривожні входи | 8 |
| Керування базою даних | До 10 баз даних облич із 10 000 зображень облич загалом. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип сертифіката, номер сертифіката, країни та регіони можуть бути додані до кожного зображення обличчя |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M-N 10 к/с; 4M-N/1080p 15 к/с; 1080N/720p/960H/ D1/CIF 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 127 ₴


