16+8 (16 BNC-портів + 8 віртуальних IP-каналі) AI Coding-H.265+-H.265-H.264+-H.264HDCVI-AHD-TVI-CVBSCVI: 5MP, 4MP, 1080p 25 к-с 720p 25-5 к-Втальний потік: 12-СДездалення: 5M-Nк-N 10-CM, 1080p 15с 106N-p 720-1-1-F-1-РЛп-К 25-Вт. захист периметра 2 канали (аналог), розпізнавання обличчя 2 канали (аналог), SMD plus 16 каналів (аналог), IoT & POS2 HDD до 16 ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| AHD камери | 5MP, 4MP, 3MP, 1080p |
| Ethernet | 1 10/100/1000M |
| HDCVI камери | 5MP, 4MP, 1080p |
| IP камери | 16+8 |
| RS485 | 1 |
| SMD | Повноканальний SMD Plus (ШІ за допомогою рекордера) |
| TVI камери | 5MP, 4MP, 3MP, 1080p |
| USB | 2 USB (1 USB 2.0 , 1 USB 3.0) |
| Аналогові входи | 16 каналів, BNC: HDCVI, AHD, TVI і CVBS |
| Аудіоінтерфейси | 1 RCA; 16 BNC |
| Вага | 1.6 кг |
| Відеокомпресія | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 16 Тб |
| Вхідний потік | 128 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 2 |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Мобільні платформи | iPhone, iPad, Android |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16/25 |
| Живлення | DC12В, 4A |
| Підтримка виробників | Onvif, RTSP, Panasonic, Sony, Axis, Arecont, Pelco, Canon, Samsung |
| Підтримка роздільних здатностей | 5M-N (1 к/с-10 к/с); 4M-N/1080p (1 к/с-15 к/с); 1080N/720p/960H/D1/CIF (1 к/с–25/30 к/с) |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 1U, 375 × 289 × 53 мм |
| Розпізнавання облич (канали) | 2 |
| Режим розпізнавання облич | 6 атрибутів: стать, вікові групи, окуляри, вираз обличчя, маска для обличчя, борода; До 10 баз даних облич і 10 000 зображень |
| Сумісність | ONVIF 16.12, CGI Conformant |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 900 ₴


