16 каналівSmart H.265+ H.265 Smart H.264+ H.264 MJPEGдекодування: макс 6 каналів х 1080рВхідний потік 144 Мбіт-сАлітика завдяки NVR: виявлення облич (1кан) розпізнавання облич (1кан) охороною периметра (1кан) SMD Plus (4кан) Аналітика за рахунок камери: виявлення облич (5кан) розпізнавання облич (5кан) _ периметра (4кан) SMD Plus (6кан) 2 HDD до 10 ТБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 × RJ-45 10/100/1 000 Мбіт/с |
| IP камери | 16 |
| SMD | 4 реєстраторами, 6 камерами |
| USB | 2 × USB2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 1.51 кг |
| Відеокомпресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10Тб |
| Вхідний потік | 144 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 1 (4 з камерою) |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 × VGA, 1 × HDMI |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Мультиекранний режим | 1, 4, 8, 9, 16 |
| Живлення | 12 В DC, 4 A |
| Підтримка виробників | Onvif; RTSP |
| Підтримка роздільних здатностей | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 375 × 284.3 × 53 мм |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (5 з камерою) |
| Режим розпізнавання облич | 1 (до 4 зображень облич за секунду) |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канал 12 Мп 30 к/с; 1-канал 8 Мп 30 к/с; 2-канал 5 МП 30 к/с; 3-канал 4 МП 30 к/с; 6-канал 1080p 30 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 460 ₴


