16 каналівH.265-H.265+-H.264-H.264+Декодування: макс 6 каналів х 1080р Вхідний потік 160 Мбіт-сАналітика: підтримується сигналізація виявлення VCA4 HDD до 8Тб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| IP камери | 16 каналів |
| PoE порти | 16 RJ-45 портів 10/100 МБ/с, 150 Вт, IEEE 802.3 af/at |
| USB | 3x USB 2.0 |
| Вага | 5 кг |
| Відеодетекція | Виявлення VCA підтримується |
| Відеокомпресія | H.265/H.265+/H.264/H.264+ |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 8Тб |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Живлення | AC100-240B |
| Підтримка роздільних здатностей | 8Мп / 6Mп / 5Mп / 3Mп / 1080p / UXGA / 720p / VGA / 4CIF / DCIF / 2CIF / CIF / QCIF |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 445 х 400 х 75 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 4K(4096 x 2160); VGA: 1920x1080 |
| Релейні виходи | 4 |
| Тривожні входи | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 200 ₴


