● 16+8 (16 BNC-портів + 8 віртуальних IP-каналів) ● AI Coding Smart H.265+ H.265 Smart H.264+ H.264 ● HDCVI-AHD-TVI-CVBS ● CVI: 5MP, 4MP, 1080p 25 к-с 720p 25-50 к-с ● Декодування (усі канали): 5M-N 12к-с 4M-N,1080p 15к-с 1080N-720p-960H- D1-CIF 25 к-с ● Вхідний потік: 128 Мбіт-с ● Аналітика: захист периметра 2-4 канали, розпізнавання обличчя 2 канал, SMD plus 16 каналів (24 кан із камерою), QuickPick 2.0 (2 канал), AI Coding (16 каналів), IoT & POS ● 1 HDD до 16ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Операційна система | Linux |
| Користувальницькі характеристики | |
| AHD камери | 5MP 20 к/с, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 25 к/с |
| Ethernet | 1 RJ-45 (10/100/1000 Мб) |
| HDCVI камери | 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 50 к/с, 720p 25 к/с |
| IP камери | 16+8 каналу до 5 МП |
| RS485 | 1 порт |
| TVI камери | 5MP 20 к/с, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 25 к/с |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Вага | 1 кг |
| Відеокомпресія | AI Coding; Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 16 Тб |
| Вхідний потік | 128 Мб/с |
| Двостороння розмова | Підтримують |
| Дія під час спрацювання тригера | Запис; фото (панорамний); вихід зовнішньої тривоги IPC; аудіо; зумер; журнал; попереднє встановлення; електронна пошта |
| Захист периметра (канали) | 2-4 |
| Захист периметра (пошук) | 10 IVS |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI; 1 VGA |
| Класифікація об'єктів | Підтримують |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16/25 |
| Живлення | DC 12В/2A |
| Підтримка виробників | Panasonic; Sony; Hanwha; Axis; Arecont; ONVIF |
| Підтримка роздільних здатностей | 5M-N; 4M-N; 1080p; 1080N; 720p; 960H; D1; CIF |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | 260 × 238 × 48 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720; VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Розпізнавання облич (канали) | 2 |
| Розпізнавання облич (пошук) | 8 облич одночасно |
| Сумісність | ONVIF 23.12 (Profile T; Profile S; Profile G); CGI; SDK |
| Керування базою даних | До 10 баз даних облич із 10 000 зображень облич. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип сертифіката |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M-N (1 –12 к/с); 4M-N/1080p (1 –15 к/с); 1080N/720p/960H/ D1/CIF (1 –25 к/с) |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/CIF (1 –15 к/с) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 675 ₴


