● Роздільна здатність 2 МП, 1-2.8" CMOS-матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 107°)● Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) — 50 к/с● Кодеки H.265, H.264● Функції зображення: BLC, HLC, defog, 3D DNR● Аналітика й аларми: виявлення вторгнення, перетину лінії, входу в зону, виходу з зони, виявлення залишеного багажу, видалення об'єкта, аудіовиключень, виявлення розфокусування, зміни сцени● 12 VDC● Колір корпусу — чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| ROI | Підтримують |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вхід |
| Вага | 93 г |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/MJPEG |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Повільна витримка затвора | Підтримують |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS) |
| Мін. чутливість | колір: 0,002 люкс (F1.2, AGC ON) |
| Потужність споживання | 1.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Виявлення об'єкта | 42 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | 31.5 × 31.5 × 49.6 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 8 м |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP 5.0 |
| Кути огляду | Г: 108°, В: 58°, Д: 127° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 50 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 х 1080, 1280 х 960, 1280 х 720, 704 х 576, 640 х 480 - 1 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 785 ₴


