● 1-2.7" CMOS● 2.8 мм 94°● 2560 × 1440 12.5 к-с● H.265, H.264● виявлення руху (підтримка спрацьовування тривоги за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб)), тривога під час саботажу відео, виняток● MicroSD 512 Гб● Батарея літієва 50 Вт•год 12 В● IP66, зарядка: 0 °C - +45 °C разрядка: -20 °C - +55 °C● 850 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамік, двостороннє аудіо |
| Вага | 850 г |
| Відеокомпресія | H.265, H.264 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD 512 Гб |
| Мін. чутливість | колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 1-7.5 Вт; сценарії очікування: 80 мВт |
| Спостереження за об'єктом | 27м |
| Виявлення аудіовинятків | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 68м |
| Живлення | батарея літієва 50 Вт•год 12 В |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Hik-Connect, HikCentral Professional, Hik-Partner Pro |
| Робоча температура | заряджання: 0 °C - +45 °C; розряджання: -20 °C - +55 °C |
| Розміри | 133.1 × 177.64 × 382.44 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 13м |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M; LTE-FDD, LTE-TDD, UMTS |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 25°/с; Нахил: 25°/с |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | виявлення руху (підтримка спрацьовування тривоги за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб)), тривога під час саботажу відео, виняток |
| Кути огляду | Г: 94°, В: 49°, Д: 114° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 — 12.5 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 — 12.5 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 535 ₴


