● 1-1.8" CMOS● 4мм (16х) 97°● 4МП 25 к-с● Smart H.265+H.265Smart H.264+H.264BH.264MH.264HMJPEG● Прохід і вторгнення виявлення людини транспортних засобів авто трекінг Lite SMD 3.0● MicroSD 256 Гб● 12 VDC, PoE (802.3af)● IP66● 660 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROM/RAM | 256/256 Мб |
| SMD | SMD 3.0 |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 660 г |
| Відеокомпресія | Smart H.265+;H.265;Smart H.264+;H.264B;H.264M; H.264H;MJPEG |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Інтерфейси передавання даних | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб; FTP |
| Мін. чутливість | 0,0005 люкс за F1.0 (колір, 30 IRE); 0 люкс (освітлювач увімкнений) |
| Потужність споживання | до 9.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 28 м |
| Виявлення об'єкта | 70 м |
| Пам'ять у разі вимкнення живлення | Підтримують |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC 1A |
| Поворот/похилий/повернення | Панорамування: від 0° до 345°; Нахил: від 0° до +90° |
| Придушення шуму (DNR) | 2D NR; 3D NR |
| Підтримка роздільних здатностей | 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Програмне забезпечення | DMSS; 5 Series NVR; DSS Pro |
| Робоча температура | –30 °C - +55 °C |
| Розміри | 153.5 × Φ129.3 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 14 м |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1 –1/30 000 с |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | Панорамування: 0,1°-62°/с; Нахил: 0,1°–36,3°/с |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1°-74°/с; Нахил: 0,1°–36,4°/с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T);CGI;SDK |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | Видиме світло |
| Тригери тривоги | Виявлення руху/зламування; виявлення звуку; виявлення вимкнення мережі; виявлення конфлікту IP-адрес; виявлення стану карти пам'яті; виявлення простору пам'яті |
| Кути огляду | Г: 97°; В: 52°; Д: 114° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Частота кадрів (головний потік) | 4M/1080p/720p - 25к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/VGA/CIF - 25к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 891 ₴


