Принцип роботи
Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect призначений для виявлення руху людини в приміщенні, що охороняється. Датчик має регульовану чутливість і здатний ігнорувати домашніх тварин вагою до 20 кг і зростом до 50 см.
Принцип дії датчика заснований на визначенні інфрачервоного (ІЧ) випромінювання від живої істоти. Кожна жива істота, в тому числі людина - джерело ІЧ випромінювання. Як тільки датчик помічає таке випромінювання, він аналізує масу живого об'єкта, і в разі, якщо вона перевищує 20 кг, відсилає сигнал тривоги на центральний блок охоронної сигналізації по радіоканалу. Спеціальний алгоритм обробки сигналу, що надходить забезпечує додаткову перевірку об'єкта з приводу маси і наявності руху, для мінімізує помилкові спрацьовування від переміщаються домашніх тварин. Таким чином датчик спрацьовує тільки при виявленні руху людини. Також датчик не реагує на переміщення неживих предметів. Якщо в приміщенні, наприклад, впаде з вішалки куртка, або протяг відкриє міжкімнатні двері, датчик не спрацює.Датчик оснащений ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень і захист від підробки. Це забезпечує відмінну захищеність сигналізації від спроб злому зловмисниками. Крім того, датчик має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів бізнес-центру або на відстані до 2000 м на відкритій місцевості від центрального блоку сигналізації.
Даний бездротовий датчик руху можна використовувати для охорони будь-яких об'єктів: квартир, приватних будинків, дач, офісів, магазинів, складів, виробничих приміщень та ін Перевагою цього датчика є і його надзвичайно зручна і легка самостійна установка за допомогою смарт-кріплення для монтажу користувачеві не потрібно розбирати сам датчик. З огляду на що датчик руху – один з найпоширеніших елементів охоронних сигналізацій, це важливий плюс для пристрою.
Особливості датчика
Датчик легко встановлюється і налаштовується без спеціальних знань;
Монтаж датчика за допомогою смарт-кріплень зручний і не зашкодить ремонт;
Датчик регулярно передає сигнали тестування на центральний блок, причому період опитування датчиків можна регулювати на власний розсуд. У разі, якщо датчик спробують вкрасти або зламати, централь охоронної системи негайно дізнається про це і видасть сигнал тривоги;
Для надійного контролю роботи сигналізації датчик регулярно передає сигнал про розряд своєї батареї на центральний блок, користувач буде своєчасно сповіщений про необхідність замінити батарею в датчику;
Передана датчиком інформація захищена від перехоплення і спроби підміни;
Максимальна відстань між датчиком і центральним блоком становить 2000 м в умовах прямої видимості;
Датчик використовує для передачі сигналу частоту загального призначення 868 МГц, яка не вимагає ліцензії на використання;
Датчик визначає рух на відстані до 12 м, горизонтальний кут огляду-88,5°;
Ігнорує домашніх тварин вагою до 20-ти кг, висотою до 50 см;
Датчик не спрацьовує на випадкові рухи неживих предметів;
Чутливість датчика регулюється. Можна підібрати оптимальну чутливість датчика виходячи з розмірів домашньої тварини, яке буде знаходитися в приміщенні;
Адаптивне регулювання потужності передачі, в залежності від відстані до центрального блоку, дозволяє витрачати менше енергії батареї;
Цифрова температурна компенсація забезпечує високу чутливість датчика навіть при температурі в приміщенні, близькій до температури людського тіла;
Корпус датчика захищений від розтину тампером;
Завдяки спеціальному алгоритму енергозбереження датчик працює від батареї типу CR123A до 7 років;
Датчик працює з приймачем бездротових сигналів Ajax ocBridge.
Характеристики:
Технології зв'язку: Jeweller та Wings
Діапазони частот: 868-868.6 МГц
Сумісність: Hub 2 (2G) Jeweller, Hub 2 (4G) Jeweller, Hub 2 Plus Jeweller, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G), ReX 2 Jeweller
Дальність зв'язку: до 1700 м (за відсутності перешкод)
Період опитування: 12-300 с (налаштовується)
Захист від підлоги: автентифікація пристрою
Роздільна здатність фото: 640 х 480 пікселів, 320 х 240 пікселів (за замовчуванням), 160 х 120 пікселів (налаштовується)
Кількість фото в серії: від 1 до 5 (налаштовується)
Швидкість доставки фото: до 7 с - фото 160 х 120 пікселів; до 9 с - фото 320 х 240 пікселів; до 20 с — фото 640 х 480 пікселів
Чутливий елемент: ІЧ-сенсор
Дальність виявлення руху: до 12 м (за умови правильної установки та налаштування)
Кут огляду: горизонтальний – 88,5°
Швидкість виявлення руху: від 0,3 до 2,0 м/с
Напрямок лінзи датчика: має бути перпендикулярно передбачуваному шляху проникнення до приміщення
Температурна компенсація: є
ІЧ-підсвічування: є
Функція HDR: доступна з версією OS Malevich 2.24 та прошивкою пристрою 15.59.35.14
Чутливість: 3 рівні (налаштовується)
Імунітет до тварин: вага: до 20 кг, висота: до 50 см
Батареї: 2 × CR123A (встановлено)
Час автономної роботи: до 4 років
Рекомендована висота установки: 2,4 м
Діапазон робочих температур: від -10 ℃ до +40 ℃
Допустима вологість: до 75%
Клас захисту: IP50
Колір: білий
Розміри: 135 х 70 х 60 мм
Вага: 170 г
Комплектація:
MotionCam HDR Jeweller white
2 × CR123A батареї (встановлено)
Кріпильна панель SmartBracket
Монтажний комплект
Коротка інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний кут детектування | 80 ° |
| Вага, г | 170 |
| Висота встановлення | 2,4 м |
| Горизонтальний кут детектування | 88.5 ° |
| Дальність детектування (поріг спрацьовування) | 12 м |
| Імунітет до тварин | 20 кг |
| Клас захисту | IP 50 |
| Максимальна відстань між датчиками та централлю | 1700 м |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Склад, виробництво |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Живлення | 2 × CR123A |
| Робоча вологість | До 75% |
| Робоча температура | -10 °C +40 °C |
| Робоча напруга | 3 В |
| Розміри | 135×70×60 мм |
| Сенсор | PIR датчик виявлення людина |
| Сумісність | Hub 2 |
| Тип | Бездротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Тип встановлення | Внутрішній |
| Частота передавання | 868 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 709 ₴








