● Роздільна здатність 2 МП, 1-2.9" CMOS-матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 94°)● Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) — 25 к/с● Кодеки H.265+-H.265-H.264+-H.264● ІЧ-світло (до 20 м)● Функції зображення: DWDR, 3D DNR, BLC, HLC● Виявлення руху, винятку● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| Апертура | F2.2 |
| Вага | 175 г |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Дальність підсвічування | 20м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | колір: 0.01 лк (F2.0, AGC вмик), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 19 м |
| Виявлення об'єкта | 48 м |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | 138.8 × 60.9 × 57 мм |
| Роздільна здатність відео | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 9 м |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° -360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ISAPI, SDK |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | виявлення руху, винятку |
| Кути огляду | Г: 94°, В: 51°, Д: 112° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 763 ₴


