● 4+4 (4 BNC-портів-8 віртуальних IP-каналів)● H.265+-H.265-H.264+-H.264● HDCVI-AHD-TVI-CVBS● TVI: 8MP 1080p 15 к-с 3K, 5MP 20 к-с 720p 25-50 к-с● Декодування: 8MP (1кан) 8к-с 3K 12 к-с, 4MP 15к-с 1080p-720p-WD1-4CIF-VGA-C 25 к-с● Вхідний потік: 96 Мбіт-с● Аналітика: виявлення руху 2.0 для аналогових каналів, перетину лінії та вторгнення (4 канали)● 1 HDD до 10ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| AHD камери | 5MP, 4MP, 1080P 25 к/с, 720P 25 к/с |
| CVBS камери | PAL/NTSC |
| Ethernet | 1 RJ45 10/100 Мбіт/с |
| HDCVI камери | 8 Мп,4 MP, 1080p, 720p 25 к/с |
| IP камери | 2 канали (до 6), Розширений IP-режим: 4-кан (до 8), кожен до 4 Мбіт/с |
| TVI камери | 8 Мп, 3К. 5 Мп, 4 МП, 3 МП, 1080p, 720p |
| USB | 2х USB 2.0 |
| Wi-Fi | Можливість під'єднання до мережі Wi-Fi через інтерфейс USB |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| Вага | 1 кг |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с — 10 Мбіт/с |
| Відеокомпресія | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 96 Мбіт/с |
| Двостороння розмова | Підтримують |
| Захист периметра (канали) | 4 |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Класифікація об'єктів | Виявлення руху 2.0 на основі глибокого навчання увімкнене за замовчуванням для всіх аналогових каналів, воно може класифікувати людей і транспортні засоби та неабияк знижує кількість помилкових спрацьовувань, спричинених такими об'єктами, як листя |
| Макс. кількість користувачів | 32 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Підтримка роздільних здатностей | 8 MP/5 MP/3K/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 200 × 200 × 45 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI : 2560 × 1440; VGA: 1920 × 1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 MP 8 к/с; 3K 12 к/с;5 MP 12 к/с;4 MP 15 к/с; 3 MP 18 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | WD1/4CIF/CIF 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 504 ₴


