Совіщувач руху HIKVISION призначений для виявлення порушників на об'єктах. Система DS-PDP18-EG2 захистить будинок, офіс, склад та інші приміщення від несанкціонованих проникнень. Дротова конструкція з невеликим датчиком контролює територію на відстані 18 метрів. Якщо в полі зору помічена людина — детектор за частки секунди реагує на це та дає відповідне сповіщення. Є імунітет до помилкових спрацьовувань. Зокрема — на хатніх тваринах, отже, підходить для встановлення навіть у житлових кімнатах. Завдяки такому девайсу, можна гарантувати безпеку приміщення. Найчастіше інтегрується в охоронну систему разом із відеокамерами. Такий формат дає можливість моментально дізнатися, що на об'єкт проникли, а потім і подивитися, хто саме і як.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична чутливість | Підтримують |
| Антисаботаж | З фронтального боку |
| Вага | 68 г |
| Можливості використання | Монтаж на стіну, на стелю |
| Висота встановлення | от 1.8м до 2.4м |
| Імунітет до тварин | Підтримує 15 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Метод роботи | Датчик руху |
| Живлення | 9-16 DC В |
| Покриття | 18 м |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Розміри | 86.8 × 65.4 × 45.5 мм |
| Швидкість детекції | від 0.3 до 2 мс |
| Колір | Білий |
| Цифрова температурна компенсація | Підтримують |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴


